CHCESZ SZYBKICH ZMIAN W SWOIM ŻYCIU?

Nagrania Autohipnozy | Nagrania hipnotyczne

Pobierz profesjonalnie przygotowane pakiety hipnozy,
które pomogą Ci zmienić życie na lepsze.

NOWOŚĆ!

Hipnoza na pewność siebie

HIPNOZA NA PEWNOŚĆ SIEBIE

167 zł

Hipnoza na lęk społeczny

HIPNOZA NA LĘK SPOŁECZNY

167 zł 

Pakiety na stres i lęk

HIPNOZA NA NERWICĘ

BESTSELLER

147 zł

Hipnoza na stres

HIPNOZA NA STRES

97 zł 149zł

Hipnoza na fobie

HIPNOZA NA
FOBIE I LĘK

127 zł

Pakiety na lepsze zdrowie

HIPNOZA NA BEZSENNOŚĆ

127 zł 149zł

HIPNOZA POPRAWIAJĄCA ZDROWIE

99 zł

Nagrania mindfulness

TRENING UWAŻNOŚCI

147 zł

Dołącz do kursu autohipnozy

Kurs Autohipnozy

Zobacz inne kursy z nagraniami:

trustpilot
Przyznam, że początkowo nie spodziewałam się cudów (wybaczcie Promentalni :)). Szybko jednak się zdziwiłam, bo techniki sprawdzają się fenomenalnie.
Monika
trustpilot
Oczywiście zalet kursu jest na prawdę wiele, natomiast szczególne wrażenie wywarła na mnie technika, która nie tylko zmniejszyła mój stres w firmie, ale sprawiła, że w wieku 34 lat przestałem obgryzać paznokcie. Szczerze Polecam.
grzegorz
Grzegorz

Autohipnoza, to sprawdzony naukowo, skuteczny sposób na poradzenie sobie z wieloma problemami, jak: stres, napady paniki, czy bezsenność. Hipnozę stosuje się również jako narzędzie rozwoju. Po autohipnozę sięgają sportowcy jak i ludzie biznesu, którzy chcą osiągać lepsze wyniki. Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem autohipnozy przeczytaj nasz:

Oryginalne skrypty i nagrania

Nagrania poparte badaniami

Tworząc nagrania autohipnozy opieraliśmy się na hipnoterapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami.

Oryginalne nagrania i skrypty

Pobierając nagrania autohipnozy otrzymasz nie tylko nagrane w profesjonalny sposób oryginalne skrypty hipnoterapeutyczne. Otrzymasz również pliki z oryginalną muzykę, która została zarejestrowana w specjalnej częstotliwości, aby ułatwić szybką relaksację. 

hipnoterapia na stres

Dlaczego warto?

Skuteczność

Hipnoterapia jest praktyką popartą wieloma badaniami naukowymi. Stosuje się ją nie tylko w terapii, ale i w rozwoju osobistym.

Szybkie efekty

Regularne słuchanie nagrań hipnoterapeutycznych, pomoże Ci zauważyć pozytywne zmiany już po kilku odsłuchaniach.

Oszczędność

Koszt wizyty u hipnoterapeuty, to zazwyczaj 300 - 600zł. Podobne efekty możesz osiągnąć dzięki nagraniom i autoterapii

Bezpieczeństwo

Nagrania zostały oparte na sprawdzonej metodzie hipnoterapii poznawczo-behawioralnej i są zupełnie bezpieczne.

Częste pytania:

Dostęp do plików audio otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności. W wiadomości email otrzymasz link do pobrania nagrań. 

Hipnoterapia jest praktyką popartą dowodami naukowymi. Istnieje wiele rzetelnych badań potwierdzających skuteczność hipnoterapii m.in. w takich przypadkach jak: przewlekły stres, lęk, fobie, niska samoocena, leczenie bólu, uzależnień, a nawet pomoc w utracie wagi. 

To co warto wiedzieć, to że istnieje wiele różnych podejść do hipnoterapii. Tworząc nagrania opieraliśmy się na tzw. hipnoterapii poznawczo-behawioralnej, która jest młodym i bardzo skutecznym podejściem.

W tej koncepcji nie traktujemy hipnozy jako snu albo transu. Traktujemy hipnozę, jako stan zwiększonej sugestywności. Dzięki hipnozie, skupiając uwagę na uczuciach, doznaniach, myślach, zachowaniach – i dzięki sugestiom oraz wyobrażaniu sobie różnych wydarzeń – wprowadzamy odpowiednie zmiany.

Istnieje wiele badań potwierdzających skuteczność tego typu podejścia. Dla przykładu, w 1995 zespół badawczy Kirscha zebrał dane z 18 oddzielnych kontrolowanych badań i udowodnił, że dla 70-90% osób terapia poznawczo-behawioralna (którą oferuje większość dzisiejszych psychoterapeutów) była bardziej skuteczna w połączeniu z hipnozą.

Reasumując, nagrania poparte są rzetelną wiedzą i dowodami

Dołącz do naszej mailowej szkoły

ebook

Wysyłamy tylko “fajne” maile. 
Zapisując się otrzymasz dostęp do informacji o nowych podcastach i materiałach. Dołączając otrzymasz również naszego ebooka i darmowe nagrania relaksacyjne.

Newsletter
Dołącz do nas

.
Przewiń do góry