Hipnoza na stres i lęk

Pokonaj stres i lęk

3 starannie dobrane sesje autohipnozy, które pomogą Ci na dobre przezwyciężyć nadmiar strachu i lęku

hipnoza na stres i lęk

71 minut nagrań

3 pliki audio mp3

Jak działa hipnoza na stres i lęk?

Życie w ciągłym stresie i niepokoju, nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie. Przede wszystkim pozbawia Cię radości z życia.

To co wiemy, dzięki badaniom mózgu, to że stres w dużej mierze „wyłącza” racjonalne myślenie. Dlatego, w sytuacjach stresowych, najczęściej gorzej radzimy sobie z problemami, a sama „ucieczka” przed lękiem wydaje się niemożliwa.

Strach i lęk tworzą błędne koło, powodując, że często ​​reagujemy stresem i strachem nawet w sytuacjach, w których nie ma żadnego zagrożenia. Mózg interpretuje podwyższony poziom lęku jako sygnał, że dzieje się coś niebezpiecznego, a tym samym sprawia, że ​​odczuwamy jeszcze więcej stresu i obaw.

Hipnoza na stres i lęk, to idealny sposób na przerwanie cyklu lęku i nauczenie mózgu radzenia sobie ze stresem.

Aby na bieżąco przezwyciężać strach i niepokój, mózg musi otrzymać sygnał, że jesteś bezpieczny, i tu właśnie pojawia się hipnoza.

Autohipnoza na stres i lęk pozwoli Ci przede wszystkim bardzo głęboko się zrelaksować. To co jest bardzo ważne – Twój umysł nie może być w dwóch skrajnych stanach jednocześnie. Nie może być „zrelaksowany” i „zestresowany”. Dlatego dzięki hipnozie i głębokiej relaksacji możesz „wyłączyć” stres.

Hipnoza, to jednak nie tylko relaksacja. To stan głębokiej sugestywności. To nie „trans”, czy wędrówka do podświadomości, jak twierdzą niektórzy, a coś zupełnie innego. To głębokie skupienie się na świecie wewnętrznym – Twoich doznaniach, emocjach, uczuciach i myślach. Cały czas pozostajesz w stanie świadomości, ale autohipnoza – dzięki słuchanym sugestiom – tworzy doskonały stan uczenia się, w którym możesz przyswajać i ćwiczyć nowe sposoby myślenia i zachowania. To pozwala bardzo szybko zmienić podejście do stresu i lęku.

kurs radzenia sobie ze stresem

Co zawiera pakiet autohipnozy?

3 starannie dobrane nagrania:

1. Pokonaj stres i lęk [mp3]

To podstawowe nagranie hipnozy, które pomoże Ci stać się bardziej odpornym na stres, lęk i obawy. Dostępne jest w wersji z muzyką oraz wyłącznie z głosem lektora.

2. Odczulanie na stres i lęk [mp3]

To nagranie pomoże Ci “wyłączyć” stres i lęk związany z jakimiś konkretnymi sytuacjami (np. egzamin, wystąpienie publiczne, itp.). Dostępne jest w wersji z muzyką oraz wyłącznie z głosem lektora.

3. Oddychanie wyłączające napięcie [mp3]

Podczas tej hipnozy nauczysz się specjalnej techniki oddechowej, która pomoże Ci odstresować się w każdej sytuacji.

HIPNOZA NA STRES I LĘK

3 NAGRANIA AUDIO

hipnoza na stres i lęk

97zł
149zł

Oryginalne skrypty i nagrania

Nagrania poparte badaniami

Tworząc nagrania opieraliśmy się na hipnoterapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami.

Oryginalne nagrania i skrypty

Pobierając pliki otrzymasz nie tylko nagrane w profesjonalny sposób oryginalne skrypty hipnoterapeutyczne. Otrzymasz również pliki z oryginalną muzykę, która została zarejestrowana w specjalnej częstotliwości, aby ułatwić szybką relaksację. 

hipnoterapia na stres

Dlaczego warto?

Skuteczność

Wysoka skuteczność hipnozy w kontekście problemów ze stresem i lękiem została potwierdzona licznymi badaniami .

Szybkie efekty

Regularne słuchanie nagrań hipnoterapeutycznych, pomoże Ci zauważyć pozytywne zmiany już po kilku odsłuchaniach.

Oszczędność

Koszt wizyty u hipnoterapeuty, to zazwyczaj 300 - 600zł. Podobne efekty możesz osiągnąć dzięki nagraniom i autoterapii

Bezpieczeństwo

Nagrania zostały oparte na sprawdzonej metodzie hipnoterapii poznawczo-behawioralnej i są zupełnie bezpieczne.

Częste pytania:

Dostęp do plików audio otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności. W wiadomości email otrzymasz link do pobrania nagrań. 

Hipnoterapia jest praktyką popartą dowodami naukowymi. Istnieje wiele rzetelnych badań potwierdzających skuteczność hipnoterapii m.in. w takich przypadkach jak: przewlekły stres, lęk, fobie, niska samoocena, leczenie bólu, uzależnień, a nawet pomoc w utracie wagi. 

To co warto wiedzieć, to że istnieje wiele różnych podejść do hipnoterapii. Tworząc nagrania opieraliśmy się na tzw. hipnoterapii poznawczo-behawioralnej, która jest młodym i bardzo skutecznym podejściem.

W tej koncepcji nie traktujemy hipnozy jako snu albo transu. Traktujemy hipnozę, jako stan zwiększonej sugestywności. Dzięki hipnozie, skupiając uwagę na uczuciach, doznaniach, myślach, zachowaniach – i dzięki sugestiom oraz wyobrażaniu sobie różnych wydarzeń – wprowadzamy odpowiednie zmiany.

Istnieje wiele badań potwierdzających skuteczność tego typu podejścia. Dla przykładu, w 1995 zespół badawczy Kirscha zebrał dane z 18 oddzielnych kontrolowanych badań i udowodnił, że dla 70-90% osób terapia poznawczo-behawioralna (którą oferuje większość dzisiejszych psychoterapeutów) była bardziej skuteczna w połączeniu z hipnozą.

Reasumując, nagrania poparte są rzetelną wiedzą i dowodami

Pobierz nagrania:

HIPNOZA NA STRES I LĘK

3 NAGRANIA AUDIO

hipnoza na stres i lęk

97zł
149zł

Przewiń do góry