Autohipnoza na sen

Spokojny Sen

3 starannie dobrane sesje autohipnozy, które pomogą Ci w szybszym zasypianiu oraz poprawią jakość snu.

autohipnoza na sen

47 minut nagrań

6 plików audio mp3

Jak działa autohipnoza na sen?

Sen ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i funkcjonowanie. Gdy mamy problem z bezsennością, częstym wybudzaniem się w nocy, życie staje się trudniejsze. Układ odpornościowy, nastrój, pamięć, relacje – wszystko cierpi z powodu braku snu.

Oczywiście istnieją racjonalne powody, kiedy nie możemy spać, albo nasz sen jest zaburzony. Możemy opiekować się małym dzieckiem. Możemy pracować na zmiany, przez co nasz cykl snu jest rozregulowany.

Zawsze warto zadbać o higienę snu: usunąć stymulanty, kłaść się regularnie, ale to nie zawsze pomaga. Czasami ważniejsze od pytania: dlaczego nie śpisz, jest pytanie: jak zasnąć?

Pomocna w tym okazuje się autohipnoza. Hipnoza jest właściwie naturalnym wstępem do snu. Pozwala wyłączyć pobudzenie i wejść w stan głębokiej relaksacji, którą odczuwamy przed zaśnięciem.

Najczęstsze powody bezsenności to:

  • Stres, zbyt duże pobudzenie i nadmierne myślenie. Hipnoza pozwala bardzo szybko wyłączyć pobudzenie oraz natłok myśli, co ułatwia zasypianie.
  • Złe nawyki i uwarunkowana reakcja na sen. Czując zmęczenie, kładziesz się do łóżka, ale zaraz po tym czujesz całkowite rozbudzenie i nie możesz zasnąć. Hipnoza może pomóc Ci zmienić uwarunkowaną reakcję.

Stworzone przez nas 3 nagrania autohipnozy wprowadzą Cię w stan bardzo głębokiego relaksu. Wyłączą stres, nadmierne myślenie, pomogą w szybszym zasypianiu i poprawią jakość Twojego snu.

Dodatkowo, w nagraniu przygotowanym do słuchania zaraz przed zaśnięciem, wykorzystaliśmy tzw. „binaural beats”. To specjalnie przygotowana ścieżka audio o niskiej częstotliwości, która wykorzystując sposób działania słuchu, wywołuje odpowiednie fale mózgowe. Badania naukowe wykazały, że wykorzystanie częstotliwości 2 Hz do 8 Hz polepsza jakość snu.

hipnoza na sen

Co zawiera pakiet autohipnozy?

3 starannie dobrane nagrania:

1. Spokojny sen [mp3]

To nagranie hipnozy pomoże Ci poprawić jakość snu oraz sprawi, że zasypianie stanie się łatwiejsze. Dostępne jest w wersji z muzyką relaksacyjną oraz wyłącznie z głosem lektora.

2. Relaksacja na sen [mp3]

Ta hipnoza pomoże Ci głęboko się zrelaksować, usunąć napięcie i natłok myśli, które powodują bezsenność. Dostępne jest w wersji z muzyką relaksacyjną oraz wyłącznie z głosem lektora.

3. Szybkie zasypianie [mp3]

To nagranie możesz stosować przed zaśnięciem. Dzięki zawartym w nim sugestiom sprawi, że zasypianie stanie się szybsze. Dostępne jest w wersji z głosem lektora oraz w specjalnej wersji z  “Binaural Beats” – ścieżką audio, która wyzwala fale mózgowe, które ułatwiają zasypianie *(dowiedz się więcej poniżej).

autohipnoza na zdrowy sen

HIPNOZA NA SEN I SZYBKIE ZASYPIANIE

6 NAGRAŃ AUDIO

autohipnoza na sen

127zł

Oryginalne skrypty i nagrania

Nagrania poparte badaniami

Tworząc nagrania opieraliśmy się na hipnoterapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami.

Oryginalne nagrania i skrypty

Pobierając pliki otrzymasz nie tylko nagrane w profesjonalny sposób oryginalne skrypty hipnoterapeutyczne. Otrzymasz również pliki z oryginalną muzykę, która została zarejestrowana w specjalnej częstotliwości, aby ułatwić szybką relaksację. 

hipnoterapia na stres

Dlaczego warto?

Skuteczność

Wysoka skuteczność hipnozy w kontekście problemów z zasypianiem i bezsennością została potwierdzona licznymi badaniami.

Szybkie efekty

Regularne słuchanie nagrań hipnoterapeutycznych, pomoże Ci zauważyć pozytywne zmiany już po kilku odsłuchaniach.

Oszczędność

Koszt wizyty u hipnoterapeuty, to zazwyczaj 300 - 600zł. Podobne efekty możesz osiągnąć dzięki nagraniom i autoterapii.

Bezpieczeństwo

Nagrania zostały oparte na sprawdzonej metodzie hipnoterapii poznawczo-behawioralnej i są zupełnie bezpieczne.

Częste pytania:

Dostęp do plików audio otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności. W wiadomości email otrzymasz link do pobrania nagrań. 

Hipnoterapia jest praktyką popartą dowodami naukowymi. Istnieje wiele rzetelnych badań potwierdzających skuteczność hipnoterapii m.in. w takich przypadkach jak: bezsenność i problemy ze snem, przewlekły stres, lęk, fobie, niska samoocena, leczenie bólu, uzależnień, a nawet pomoc w utracie wagi. 

To co warto wiedzieć, to że istnieje wiele różnych podejść do hipnoterapii. Tworząc nagrania opieraliśmy się na tzw. hipnoterapii poznawczo-behawioralnej, która jest młodym i bardzo skutecznym podejściem.

W tej koncepcji nie traktujemy hipnozy jako snu albo transu. Traktujemy hipnozę, jako stan zwiększonej sugestywności. Dzięki hipnozie, skupiając uwagę na uczuciach, doznaniach, myślach, zachowaniach – i dzięki sugestiom oraz wyobrażaniu sobie różnych wydarzeń – wprowadzamy odpowiednie zmiany.

Istnieje wiele badań potwierdzających skuteczność tego typu podejścia. Dla przykładu, w 1995 zespół badawczy Kirscha zebrał dane z 18 oddzielnych kontrolowanych badań i udowodnił, że dla 70-90% osób terapia poznawczo-behawioralna (którą oferuje większość dzisiejszych psychoterapeutów) była bardziej skuteczna w połączeniu z hipnozą.

Reasumując, nagrania poparte są rzetelną wiedzą i dowodami.

W trzecim nagraniu autohipnozy, jako tło wykorzystaliśmy tzw. “Binaural Beats”. To specjalnie przygotowana ścieżka audio o niskiej częstotliwości, która wykorzystując sposób działania słuchu, wywołuje odpowiednie fale mózgowe. Badania naukowe wykazały, że wykorzystanie częstotliwości od 2 Hz do 8 Hz polepsza jakość snu (zobacz badania: PubMed).

Pobierz nagrania:

HIPNOZA NA SEN I SZYBKIE ZASYPIANIE

6 NAGRAŃ AUDIO

autohipnoza na sen

127zł

Przewiń do góry