ODZYSKAJ
DOBRY SEN

Szybka i skuteczna terapia dla osób cierpiących na bezsenność lub chcących poprawić jakość swojego snu.

bezsenność terapia

Workbook

Nagrania relaksacyjne

W czym pomoże Ci ten program?

1. Szybsze zasypianie

Jeśli masz problem z zasypianiem, poznasz skuteczną receptę na szybsze zasypianie. 

2. Redukcja nocnych wybudzeń

Jeśli zasypiasz bez problemu, ale po kilku godzinch wybudzasz się i nie możesz zasnąć – ten program pomoże Ci to zmienić. 

3. Dłuższy sen

Jeśli budzisz się zbyt wcześnie rano i nie możesz zasnąć lub kładziesz się późno, a potem nie możesz obudzić się rano – dowiesz się, jak wyregulować swój sen.

5. Lepsza jakość snu

Wiele osób narzeka, że śpią wyjątkowo długo, ale ich sen jest bardzo “płytki”. Ten program pomoże to zmienić.

Co zyskasz?

Otrzymasz skuteczne narzędzia
Otrzymasz nagrania relaksacyjne i hipnoterapeutyczne, które pomogą Ci szybciej zasypiać, polepszą jakość Twojego snu oraz usuną obawy związane z bezsennością.

Otrzymasz wiedzę
Poznasz najskuteczniejsze techniki radzenia sobie z bezsennością i innymi problemami związanymi ze snem.

Otrzymasz narzędzia do monitoringu
Wraz z workbookiem otrzymasz pliki, które pomogą Ci monitorować skuteczność terapii. 

lepszy sen

Co dokładnie zawiera program?

Nagrania, które poprawią Twój sen

1. Usuwanie napięcia [mp3]

Nagranie oparte zostało na treningu relaksacyjnym Jacobsona.  Pomoże Ci zrelaksować ciało i umysł podczas dnia lub przed zaśnięciem.

2. Spokojny sen [mp3]

To nagranie hipnozy pomoże Ci poprawić jakość snu oraz usunąć obawy, które często wywołuje bezsenność. Dostępne jest w wersji z muzyką relaksacyjną oraz wyłącznie z głosem lektora.

2. Relaksacja na sen [mp3]

Ta hipnoza pomoże Ci głęboko się zrelaksować, usunąć napięcie i natłok myśli, które powodują bezsenność. Dostępne jest w wersji z muzyką relaksacyjną oraz wyłącznie z głosem lektora.

4. Szybkie zasypianie [mp3]

To nagranie przygotowane jest do słuchania przed zaśnięciem. Dzięki zawartym w nim sugestiom sprawi, że zasypianie stanie się szybsze. Dostępne jest w wersji z głosem lektora oraz w specjalnej wersji z  „Binaural Beats” – ścieżką audio, która wyzwala fale mózgowe, które ułatwiają zasypianie *(dowiedz się więcej poniżej).

nagrania na sen

Workbook

ebook bezsenność

Workbook

Workbook pomoże Ci zrozumieć dlaczego obecnie śpimy coraz mniej, a przy tym dlaczego jakość naszego snu jest coraz gorsza. 

W kolejnych rozdziałach dowiesz się, jak w prosty sposób to zmienić, wykorzystując nagrania relaksacyjne oraz proste zasady “Dobrego Snu”.

Poznasz gotowe recepty na konkretne problemy ze snem, jak np. problem z zasypianiem, nocne wybudzanie się, itp.

Poznasz najnowsze odkrycia neurobiologii i proste techniki, które pomogą Ci spać lepiej. 

Otrzymasz dodatkowe pliki do druku: monitoring snu i dziennik snu, które pomogą Ci monitorować zmiany na lepsze. 

DOBRY SEN

TERAPIA NA BEZSENNOŚĆ I DOBRY SEN

terapia na bezsenność

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY:

250zł

Dlaczego warto?

Skuteczność

Terapia poznawczo-behawioralna uznawana jest za najskuteczniejszą i podstawową metodę leczenia bezsenności.

Szybkie efekty

Regularne słuchanie nagrań relaksacyjnych, pomoże Ci zauważyć pozytywne zmiany nawet już po kilku odsłuchaniach.

Oszczędność

Koszt wizyty u terapeuty lub hipnoterapeuty, to zazwyczaj 200 - 600zł. Podobne efekty możesz osiągnąć dzięki nagraniom i autoterapii.

Bezpieczeństwo

Nagrania zostały oparte na sprawdzonej metodzie hipnoterapii poznawczo-behawioralnej i są zupełnie bezpieczne.

Częste pytania:

Dostęp do plików audio otrzymasz zaraz po dokonaniu płatności. W wiadomości email otrzymasz link do pobrania nagrań. 

Program “Dobry Sen” oparty jest na terapii poznawczo-behawioralnej oraz hipnoterapii.

Terapia poznawczo-behawioralna uznawana jest m.in. przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Snem oraz Amerykańskie Kolegium Lekarzy za najskuteczniejszą i podstawową metodę leczenia bezsenności. Według badań wykorzystanie tej metody pomaga poprawić jakość snu u ok. 70% – 80% osób. (więcej o badaniach przeczytasz tutaj).

To, co jednak wyróżnia nasz program i sprawia, że jest tak skuteczny, to połączenie terapii poznawczo-behawioralnej z nagraniami hipnoterapeutycznymi.

Sens łączenia hipnoterapii z terapią poznawczo-behawioralną potwierdzają liczne badania. Dla przykładu, w 1995 zespół badawczy Kirscha zebrał dane z 18 oddzielnych kontrolowanych badań i udowodnił, że dla 70-90% osób terapia poznawczo-behawioralna była bardziej skuteczna w połączeniu z hipnozą.

Program Dobry Sen pomoże Ci nie tylko poznać i wdrożyć zalecenia terapii poznawczo-behawioralnej. Poprzez głęboką relaksację oraz sugestie zawarte w nagrania hipnoterapeutycznych, szybko poprawi jakość Twojego snu.

W jednym z nagrań relaksacyjnych, jako tło wykorzystaliśmy tzw. „Binaural Beats”. To specjalnie przygotowana ścieżka audio o niskiej częstotliwości, która wykorzystując sposób działania słuchu, wywołuje odpowiednie fale mózgowe. Badania naukowe wykazały, że wykorzystanie częstotliwości od 2 Hz do 8 Hz polepsza jakość snu (zobacz badania: PubMed).

Poznaj Twórcę

Wojtek Wiśniewski

Wojtek Wiśniewski

Pedagog, trener mentalny, hipnoterapeuta, doradca biznesu

Ukończyłem studia pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim, Hipnoterapię Poznawczo-Behawioralną w UK College of Hypnosis & Hypnotherapy w Londynie oraz wiele innych kursów dotyczących psychologii i psychoterapii.

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów oraz prowadzę własną praktykę terapeutyczną. Jestem promotorem “autoterapii”, czego wynikiem jest portal i podcast Promentalnie.

Moje kursy polecane były m.in. przez magazyn Forbes Woman.

Prywatnie, od kilkunastu lat jestem szczęśliwym mężem i tatą. W wolnym czasie zajmuję się muzyką, którą kiedyś zajmowałem się zawodowo (kupowanie gitar, to jedyny nałóg, do którego się przyznaję).

Więcej o mnie:

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY:

250zł

Przewiń do góry